Přeskočit navigaci

Charakteristika | Výstavy | Zkoušky | Průkaz původu

CH. Cyra Ze Zásmuk - "U"

Nar. 25. 10. 2000, plnochrupá, skus nůžkový
Všestranně lovecky upotřebitelná fena. cyra sedící

První Golden retrívr v České republice, který získal titul Českého šampiona krásy a zároveň titul Českého šampiona práce.

Cyra je světle zlatá fenka golden retrívra a bezvadná kamarádka celé rodiny. Je mimořádně přizpůsobivá a všestranná fenka. Mnohostrannou osobnost Cyry jsem využila v úloze rodinného mazlíčka, výstavního i loveckého psa. Mírná, vždy dobře naladěná, inteligentní splňuje všechny mé nároky a poskytuje více potěšení než jsem schopná jí vrátit.

Jelikož jsem měla větší zkušenosti s výcvikem, snažila jsem se rozvíjet její přirozené vlohy již od útlého dětství. Mé úsilí se vyplatilo. Cyra v deseti měsících úspěšně složila podzimní zkoušky a OVVR v I. ceně.

Na radu přátel retrívrů jsem se rozhodla absolvovat s Cyrou další lovecké zkoušky. Cyra moc ráda aportuje, snadno a ráda se učí všemu novému. Díky tomu jsme spolu složili všechny lovecké zkoušky a Cyra se stala všestranně lovecky upotřebitelnou fenou golden retrívra a získala titul ČESKÝ ŠAMPION PRÁCE. Tyto výsledky mě opravdu těší a dokazují, že lovecké zkoušky se zlatým retrívrem může zvládnout i člověk, který není myslivec.

hlava cyry

Na poli výstavním je Cyra také úspěšná. Na výstavách se ráda předvádí a dosáhla titulu ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY

V současné době hledám pro Cyru vhodného ženicha, který bude splňovat výborné povahové, exteriérové, pracovní a zdravotní předpoklady. Předpokládané krytí jaro 2004. Předpokládané krytí - jaro 2004

cyra na sněhu
Cyra Cyra Cyra Cyra