Přeskočit navigaci

Charakteristika | Výstavy / Zkoušky

Jenis z Liblických rákosin - "U"

Golden Countryside's General Jewel x Dianthé Flores Vitae
Nar. 11. 1. 2017
Rodokmen na K9

Všestranně lovecky upotřebitelná fena.
DKK A/A, DLK: 0/0, OCD ramen negativní
GR_PRA1, PRA2 - clear, PRCD-clear, ICT – carrier
Jenis

Jenis jsem si pořídila zcela náhodně. Jela jsem s kamarádkou do chovatelské stanice Z Liblických rákosin zamluvit pro ni fenečku. S paní chovatelkou se známe už dlouho osobně a plánovala jsem, že si z této chovatelské stanice jednou vezmu štěnátko, ale ne zrovna ted. Kamarádce se štěnátka moc líbila a jednu fenku si zarezervovala. Cestou domů s mojí dcerou do mě nenápadně rýpaly jaké by to bylo hezké, kdybych si také vzala štěnátko, jak by si holky hrály a cvičily spolu.

Ve vrhu byla jedna zlatá fenečka, která mě zaujala pro svou zlatou barvu kožíšku. Nejen kožíšek, ale i původ rodičů a jejich pracovní předpoklady byly vynikající. Maminka je lovecky vedená a tatínek je záchranářský pes. To vše dohromady vypovídalo o skvělých předpokladech pro loveckou praxi, která mě moc baví. Slovo dalo slovo a v půlce března 2017 jsem si jela pro Jeninku a kamarádka pro Jackii.

Jenis

Moje naděje se vyplnily a Jenis vyrostla v krásnou, naprosto zdravou a lovecky pracovitou fenkou se zlatým kožíškem. Její neutuchající zájem o aportování dumy, bažantů a všeho co se jí hodí jak na suchu tak ve vodě je naprosto skvělý. Jenis má složené zkoušky vloh (KZV) klubové podzimní zkoušky (KPZ), speciální zkoušky z vodní práce (SZVP), klubové lesní zkoušky (KLZ), mezinárodní všestranné zkoušky (MVZPR), zkoušky přinášení retrieverů (ZPR).


Jenis Jenis Jenis Jenis Jenis Jenis