Přeskočit navigaci

Charakteristika | Výstavy / Zkoušky | Průkaz původu

Laura Slapská Alej

Nar. 20. 3. 1999, plnochrupá

laura sedící

Lauru jsme si pořizovali s tím, že nám bude společníkem a dětem kamarádem. Přivezli jsme si jí v květnu 1999. O nějakých výstavách nebo dokonce loveckých zkouškách jsem ani neuvažovala. Z malého štěnátka nám vyrostla pěkná psí slečna. Rozhodli jsem se s ní přece jenom zúčastnit výstavy. Zlaťáci nás uchvátili natolik, že jsme absolvovali vše, co je potřebné k uchovnění.

Laura má plně rozvinuty "retrívří" vlastnosti. Ráda plave, skáče a nosí vše co se dá. Jejím hlavní povahovým rysem je dobrota. Miluje děti i ostatní pejsky. Velice ráda se mazlí a snaží se za každé okolnosti zavděčit.

laura sedící

Laura se v roce 2002 stala maminkou dvou psích kluků a třech holčiček. Otcem štěňat byl ETIAN SONAK. Štěňátka byla odchována v domě, kde byla s námi ve stálém kontaktu. Postupně se seznámila se zahradou a dalšími psy. Pečlivě jsem sledovala zdravotní stav štěňat, pravidelně vážila, odčervovala a ve věku šesti týdnů očkovala. Od zájemců o štěňata jsem požadovala nezávaznou osobní návštěvu a přátelský rozhovor, ve kterém se seznámili se vším co je s goldenem čeká.

laura v postoji laura na sněhu